fbpx
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

קצת עליי

היי! אני רומי, ילידת 1992, במקור מעצמון – יישוב בגליל. 

דמיינו ילדה יחפה רצה בין הפרדסים- זו אני 🙂

גדלתי במשפחה שטבע הוא חלק בלתי נפרד ממנה. בגיל 4 טסתי לחו"ל בפעם הראשונה. מאז מדי שנה נסעתי עם ההורים שלי ואחיי לטיולים וטרקים בעולם, כל נסיעה גרמה לי להפסיד כמה ימי לימודים בבית ספר, כי מה יותר חשוב מטיול משפחתי?

היום אני מודה להורים שלי על כך, שהראו לי גישה אחרת לחיים, על החשיבות הכל כך עצומה של צבירת חוויות, ומאז זו הגישה שאימצתי לעצמי. לצבור כמה שיותר חוויות כך שלא אתעורר בטעות יום אחד ואשאל את עצמי "למה לא עשיתי את זה?". 

החיים הם כל כך שבריריים שאני בגישה שכל עוד אנחנו חיים ובריאים, עלינו להגשים את החלומות שלנו (גם אם הם פרועים והסביבה תרים גבה). 

ב5 השנים האחרונות הצטרפתי לאסף לתיעוד של נופשי חברה בחו'ל בתור צלמת שניה – יוון, איטליה, גאורגיה, ספרד, הונגריה היו רק חלק מהיעדים שביקרנו בהם.  את הצילום למדתי ממנו, צעד אחרי צעד. המסעות המשותפים שלנו בחו"ל סביב נופשי חברה פתחו לי את התיאבון להפוך את אהבתי לטיולים ולצילום למקצוע שלי. 

אז עזבתי עבודה מסודרת בחברת טיולים והחלטתי שהגיע הזמן להגשים את החלומות שלי במקום אלה של אחרים. פתחתי את בלוג הטיולים, השקעתי בו שעות של כתיבת תוכן, לקחתי קורסים של "איך עושים את זה נכון" ואסף נרתם מצידו להיות חלק בלתי נפרד מהחלום שלי, הוא הצטרף אליי לכל המסעות, צילם, פירגן והיה שם לאורך כל הדרך.

עם הזמן שראינו שאנחנו עושים את הכל במשותף החלטנו שהבלוג יהיה של שנינו. אני זו שכותבת ומספרת על החוויות ואסף זה שמתעד את הרגעים ומשתף אתכם בטיפים שלו על צילום. 

קצת על אסף

השיר המפורסם האהוב של אריק איינשטיין "אוהב להיות בבית" מתאר בדיוק מי זה אסף.

אסף, יליד 1983, במקור מחיפה, הוא איש של בית, של שקט, של טרנקילו, של בטן גב. 

בסופי שבוע כשאני רוצה לצאת לטבע ולטייל, הוא, איך לא? רוצה להישאר בבית – לקרוא ספר, לכתוב ובעיקר לבהות ולחשוב. 

אסף ואני שונים מאוד. יש לנו קצב אחר. בבוקר כשהוא עוד מתהפך במיטה אני מספיקה לערוך עוד סשן תמונות ולרכז עוד כמה המלצות בבלוג הטיולים, ובערב כשאני כבר חצי שפוכה אז אסף נזכר להתעורר לחיים. אני עושה דברים מהר, הוא יסודי, אני אוהבת להספיק, הוא בעד להישאר וללעוס את הרגע. ככה אנחנו, שונים מאוד אך גם משלימים האחד את השניה.  

אסף הוא במאי דוקומנטרי וצלם. לאחר לימודי תיאטרון החל ליצור קולנוע באופן עצמאי ובהמשך הדרך עשה תואר ראשון ושני בתקשורת וקולנוע.

מאז הוא יצר מעל עשרה סרטים, 3 מהם באורך מלא אשר השתתפו וחלקם אף זכו בפסטיבלים בארץ ובעולם וחלקם מוקרנים עד היום בטלוויזיה. 

בשנים האחרונות אסף משלב את אהבתו לקולנוע דוקומנטרי עם אהבתו לצילום ויחד אנחנו מטיילים בעולם – אני, הוא ושתי מצלמות. 

אם יש משהו משותף לשנינו הוא שאף פעם לא הלכנו אחרי הזרם (אתם בטח מבינים זאת מבחירת צבע דג הסלמון שהשתלט על הבלוג 🙂 אנחנו מקווים שבזכות כך תוכלו לקבל מאיתנו המלצות נהדרות וקצת שונות לחופשה הבאה שלכם!

חולמים על החופשה הבאה?
רעיונות וטיפים ייחודיים בחינם לתכנון החופשה המושלמת רק לנרשמים!